Прочитайте нашу Угода користувача уважно перш ніж користуватися сайтом «letrainvsivel.com» (далі – «Сайт»).
Якщо ви не згодні з цією Угодою користувача, ви не повинні користуватися Сайтом та його сервісами. Будь-ласка, перевіряйте цю Угоду час від часу, оскільки зміни в Угоді вказують на те, що ви приймаєте їх після внесення таких змін.
Ви можете скористатися Сайтом та всіма його сервісами, дотримуючись умов цієї Угоди та погоджуючись з Політикою конфіденційності сайту, розміщеною за адресою https://letrainvsivel.com/privacy.

1. Використання Сайту та його контенту
1.1. Всі матеріали сайту, включаючи текст, графіку, зображення, інформацію користувачів форуму, а також інші матеріали, що містяться на цьому Сайті (далі – «Матеріали»), надані тільки для особистого використання.
1.2. Матеріали, розміщені на Сайті, не є професійними консультаціями з метою надання будь-яких психологічних, юридичних, медичних та інших професійних послуг. Тому на Матеріали Сайту не слід покладатися чи використовувати їх як заміну консультацій із кваліфікованими фахівцями.
1.3. Ми можемо змінити, призупинити або закрити цей Сайт або будь-який його зміст, у будь-який час та з будь-якої причини, без попереднього повідомлення Користувача. Сайт може стати недоступним з технічних проблем, несправності комп’ютерного обладнання або з інших причин. Ми також можемо в будь-який час після повідомлення користувачів ввести додаткову плату за використання будь-яких матеріалів сайту.
1.4.Заборонено використання спеціальних програмних засобів або програм для сканування та завантаження будь-яких матеріалів, розміщених на Сайті. При використанні таких програмних продуктів користувач або його обліковий запис може бути заблокований без обмеження часу або видалено без можливості відновлення.
2. Реєстрація та конфіденційність
2.1. Правила збору та використання особистої інформації Користувача викладені у Політиці конфіденційності, яка розміщена за адресою: https://letrainvsivel.com/privacy.

2.2. Для використання деяких сервісів Сайту Користувач повинен зареєструватися на сайті та створити профіль Користувача (далі – «Профіль»).
2.3. Сайт спрямований виключно на осіб, які проживають на території України. Ми не стверджуємо, що матеріали, представлені на Сайті, можуть бути використані та можуть використовуватися в інших країнах. Ті, хто отримує доступ до сайту з інших місць, роблять це з власної ініціативи і на свій страх і ризик і відповідають за дотримання місцевих законів. Ми залишаємо за собою право обмежити доступ до сайту будь-якій особі, географічній території або юрисдикції у будь-який час та на свій розсуд.
3. Авторське право
3.1. Сайт та його зміст є власністю сайту «letrainvsivel.com» та захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження на підставі Закону України «Про авторське право та суміжні права», Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», міжнародними конвенціями та іншими законами про інтелектуальну власність.

3.2.Повна або часткова републікація матеріалів Сайту на інших ресурсах може бути здійснена за наявності прямого гіперпосилання (відкритого для пошукових систем) у першому абзаці публікації. Повна чи часткова републікація матеріалів, у яких окремо зазначено заборону їх копіювання, не допускається.
3.3. Якщо ви зацікавлені у перевиданні, тиражуванні чи іншому розповсюдженні матеріалів сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами.
4. Надсилання повідомлень користувачам
4.1. Сайт може надсилати Користувачеві різні повідомлення електронною поштою, вказаною Користувачем під час реєстрації профілю. Повідомлення, що надсилаються користувачеві, можуть включати наступний зміст: інформація про новий контент, інформація про різні акції та знижки, інформація рекламного характеру третіх осіб, технічна інформація про використання Сайту, інформація про нові сервіси.
4.2. Створюючи профіль на Сайті, Користувач автоматично погоджується з тим, що йому можуть бути надіслані листи на адресу його електронної пошти, вказаній під час створення профілю, тематика яких вказана в п.п. 4.1. цієї угоди.